První turnaj na nových kurtech poblíž Ivančic se uskutečnil jednu mírně chladnější srpnovou sobotu. Páteční den se nad Novou Vsí přehnal pořádný déšť, jež dal vzniku myšlence přesunout turnaj na jiný den. S rozhodnutím jsme však počkali na brzké sobotní ráno a verdikt byl jasný, a to přesunout začátek o 3 hodiny na pravé poledne.
Na turnaj bylo přihlášeno 12 dvojicí, ale díky přesunutí začátku jedna dvojice nepřijela. Hrálo tedy jedenáct dvojic rozděleno do dvou skupin po čtyřech a jedné tří členné skupiny.
V prvním čtvrtfinále nastoupili Josef Řezanina s Martinem Foretníkem proti Luďkovi Dubšíkovi a Jaroslavovi Kotlánovi. Postup do semifinále si vybojovali Luďek s Jarkem. V druhém utkání se proti sobě utkali Martin Nehyba s Pavlem Peškem a Tomáš Krejčí s Tomášem Hrabovským. Duo Tomášů završilo pro ně nepříliš povedený turnaj a do semifinále pokračovali Martin s Pavlem. Čtvrtfinále číslo tři bylo poměrně jasnou záležitostí pro Karla Krále a Fany Pelikána, kde porazili Petra Dostála a Marka Hokla. Poslední čtvrtfinále slibovalo zajímavou podívanou. Utkali se v něm Marek Procházka s Filipem Grossem proti Michalovi Černému a Zdeňkovi Kotlánovi. Postup vybojovala nejmladší dvojice turnaje Marek a Filip.
Z finálové účasti se mohli těšit Pavel Peška s Martinem Nehybou, kteří v semifinále porazili Luďka Dubšíka s Jarem Kotlánem. Druhé semifinále se neslo v rytmu Karla a Fany, kteří porazili méně zkušenou dvojici Marka a Filipa.
Souboj o třetí místo byl poměrně jasnou záležitostí pro Marka s Filipem. Finále se neslo v podobném duchu a vítězem prvního turnaje se stal Karel Král s Fanem Pelikánem.
Stupně vítězů: 1.Karel Král, Fana Pelikán; 2.Pavel Peška, Martin Nehyba; 3.Marek Procházka, Filip Gross
Na turnaji panovala pohodová atmosféra, o níž vás určitě přesvědčí přiložené fotky.


Related Posts

Nezařazené

Letní tenisový tábor

Jedná se o příměstský tenisový tábor pro děti od 5 do 15 let. Děti následně budou rozděleny do skupin dle věku a výkonnosti. Datum konání: 24.7.2023 – 28.7.2023 Čas: 8:00 – 17:00 (ČERVENEC) 31.7.2023 – 4.8.2023 (SRPEN) Program: 8:00-8:30  příchod, předání dětí Více…

Nezařazené

Skládání haly

V sobotu 30.4.2022 od 9:00 se bude skládat hala. Jedná se již o tradiční společenskou událost. Bude to cca na 4 hodinky. Občerstvení zajištěno. 🙂 Pokud plánujete dojít, napište prosím sms na číslo 734148630, ať Více…

Nezařazené

Hrajeme za víkendovky

Od pondělí 21.3.2022 do konce halové sezony hrajeme za víkendové ceny. To znamená 320 pro členy a 360 pro ostatní. Rozhodly jsme se pro tento krok z důvodu, že nám v posledních dnech s vytápěním Více…