V sobotu 24.3.2018 naše hala hostila další skvělý turnaj. Tentokrát se jednalo o turnaj dětí, o to bylo zajímavější sledovat celé dění kolem. Lze často vyčíst větší stres ze tváře rodičů, kteří zápas pouze sledují, než ze tváře samotných hráčů. O organizaci této akce se postaral tenisový trenér z Náměště nad Oslavou Jiří Kabát, kterého možná znáte pod pojmem TENIS JERRY.

Poprat se o příčky nejvyšší se přišel solidní počet dvanácti dětí. Ty následně byly rozděleny dle výkonnosti do dvou skupin s názvem modrá a zelená skupina.

Pořadí Modré skupiny:

 1. Soucha Zdeně
 2. Križanová Nikola
 3. Caska Denis
 4. Horníčková Tereza
 5. Doležal Filip
 6. Hanáková Tereza

 

Pořadí Zelené skupiny:

 1. Vařílek David
 2. Vlk Sebastian
 3. Krčma Adam
 4. Šírek Adam
 5. Kolouch Jakub
 6. Chadim Vojta

Tenisovému areálu v Nové Vsi po celý den panovala přátelská atmosféra, jedná se totiž o partu skvělých lidí, kteří mezi sebou mají velice dobré vztahy. Přirozeně bylo ve vzduchu cítit i trochu napětí, každý hráč chtěl totiž dosáhnout co možná nejlepšího výsledku, což ke každému turnaji samozřejmě patří. Akce podobného typu jsou pro děti velice důležité, nasbírají zde cenné zkušenosti, které v budoucnu využijí nejen při hraní tenisu.

Velké díky patří všem, kteří se na akci nějakým způsobem podíleli. 😊


Related Posts

Nezařazené

Do 23.3.2020 máme zavřeno

Milí tenisoví nadšenci, vzhledem k novým opatřením vlády ze dne 15.3.2020 uzavíráme náš sportovní areál na dobu 16.3.-23.3. Děkujeme za pochopení a těšíme se ve zdraví naviděnou. 🙂🎾

Nezařazené

Náš areál zůstává nadále v provozu :)

Náš areál zůstává stále v provozu 😊 🎾 Je třeba však dbát zvýšené opatrnosti ve spojení s koronavirem. Prosíme tedy hráče, kteří mají jakékoli příznaky nemoci, jako je horečka, rýma, dušnost a kašel, aby se telefonicky omluvili a Více…