Ohlédnutí se zpět za zářijovým turnajem ve smíšených čtyřhrách, který u nás proběhl letos 15.9. Díky ne moc hojné účasti osmi páru, se hrál systém nejspravedlivější, kdy týmy byly pouze v jedné skupině, kde hrál každý s každým.

Na osmém místě se v celém turnaji umístil Jiří Smejkal, alias Kurach, s Pavlou Komárkovou. Tato dvojice byla sice v některých zápasech blízko výhry, nakonec se jim však ani jeden zápas nepovedlo dovézt do zdárného konce a s turnajem se loučili bez bodového zisku.

Sedmá pak byla dvojice složená na poslední chvíli s Josefa Řezaniny a Míši. Tato zbrusu nová dvojice dokázala dvakrát vyhrát, čímž si zasloužila dva body.

Šestá příčka patřila prvnímu manželskému párui v turnaji Jarovi a Ivetě Salajkové. Duo Salajků mělo nějaké vydařené zápasy, nějaké zas tak vydařené nebyly. V celkovém součtu jim to stačilo na tři body a na šestou příčku.

Další manželskou dvojici tvořili dokonce domácí Aleš a Ilona Grossovi. Grossovi se stali překvapením turnaje a dokázali porazit i papírově silnější soupeře. Nasbírali rovněž tři body, ale lepší vzájemný zápas jim zajistil pátou pozici.

Už tradiční pár složený z Vlasty Vespalce a Kláry Štěpánové si domů odvezl se čtyřmi body čtvrté místo. Pár na místě třetím měl sice také body čtyři, nicméně vzájemný zápas hovořil v neprospěch Klárky s Vlastem.

Konečně pódiové umístění si svou hrou zasloužila Bára Štěpánová s Filipem Grossem. Výkon to sice nebyl úplně přesvědčivý, ale nakonec i s trochou štěstí to této dvojici na třetí místo stačilo.

Favorité turnaje, kterými nebyl nikdo jiný než Tomáš Krejčí a Pavla, kterou asi každý zná pod přezdívkou monte, předváděli po celý den velice kvalitní výkony a nikdo nepochyboval o tom, že si dojdou pro celkový triumf právě oni. Osudným se jim stal až zápas proti pozdějším vítězům turnaje, se kterými prohráli těsně 5:7. V turnaji zaznamenali pouze jednu prohru, ale i přes to jim to stačilo „pouze“ na druhou příčku.

A konečně první příčku si odnesl Marek Procházka se Sabčou Slavíkovou. Jednalo se o první turnaj této dvojice a od začátku dne předváděli přesvědčivé výkony. Vítězství měli jisté už před posledním zápasem. I to možná malinko mělo vliv na jejich poslední vystoupení. Turnaj sice vyhráli, ale neporažení nezůstali.

Jak je už zvykem, turnaj nabídl velkou spoustu vyrovnaných zápasů a o překvapení nebyla nouze. Už se těšíme na další podobný turnaj. 😊


Related Posts

Nezařazené

Opatření pro PES 4

Sice je náš areál i nadále v provozu, avšak je třeba dodržovat nařízení týkající se čtvrtého stupně PSA. Ty nejvýznamnější naleznete na obrázku pod tímto příspěvkem. Je třeba brát zřetel zejména na uzavření vnitřních prostor, Více…

Nezařazené

Máme stále otevřeno!

Díky vyjádření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje může být náš areál nadále v provozu. Krajská hygienická stanice definuje přetlakové haly jako venkovní sportoviště. Celou zprávu si můžete přečíst na následujícím odkazu. http://www.cuscz.cz/files/2832M2I.pdf

Nezařazené

OTEVŘENO – od čtvrtka 3.12.2020

Od čtvrtka 3.12.2020 máme otevřeno. Je však zapotřebí dodržovat nařízení vlády, mezi které patří nošení roušek i u sportovní činnosti a nevyužívání sprch. Těšíme se na vaši návštěvu. 🙂