Ohlédnutí se zpět za zářijovým turnajem ve smíšených čtyřhrách, který u nás proběhl letos 15.9. Díky ne moc hojné účasti osmi páru, se hrál systém nejspravedlivější, kdy týmy byly pouze v jedné skupině, kde hrál každý s každým.

Na osmém místě se v celém turnaji umístil Jiří Smejkal, alias Kurach, s Pavlou Komárkovou. Tato dvojice byla sice v některých zápasech blízko výhry, nakonec se jim však ani jeden zápas nepovedlo dovézt do zdárného konce a s turnajem se loučili bez bodového zisku.

Sedmá pak byla dvojice složená na poslední chvíli s Josefa Řezaniny a Míši. Tato zbrusu nová dvojice dokázala dvakrát vyhrát, čímž si zasloužila dva body.

Šestá příčka patřila prvnímu manželskému párui v turnaji Jarovi a Ivetě Salajkové. Duo Salajků mělo nějaké vydařené zápasy, nějaké zas tak vydařené nebyly. V celkovém součtu jim to stačilo na tři body a na šestou příčku.

Další manželskou dvojici tvořili dokonce domácí Aleš a Ilona Grossovi. Grossovi se stali překvapením turnaje a dokázali porazit i papírově silnější soupeře. Nasbírali rovněž tři body, ale lepší vzájemný zápas jim zajistil pátou pozici.

Už tradiční pár složený z Vlasty Vespalce a Kláry Štěpánové si domů odvezl se čtyřmi body čtvrté místo. Pár na místě třetím měl sice také body čtyři, nicméně vzájemný zápas hovořil v neprospěch Klárky s Vlastem.

Konečně pódiové umístění si svou hrou zasloužila Bára Štěpánová s Filipem Grossem. Výkon to sice nebyl úplně přesvědčivý, ale nakonec i s trochou štěstí to této dvojici na třetí místo stačilo.

Favorité turnaje, kterými nebyl nikdo jiný než Tomáš Krejčí a Pavla, kterou asi každý zná pod přezdívkou monte, předváděli po celý den velice kvalitní výkony a nikdo nepochyboval o tom, že si dojdou pro celkový triumf právě oni. Osudným se jim stal až zápas proti pozdějším vítězům turnaje, se kterými prohráli těsně 5:7. V turnaji zaznamenali pouze jednu prohru, ale i přes to jim to stačilo „pouze“ na druhou příčku.

A konečně první příčku si odnesl Marek Procházka se Sabčou Slavíkovou. Jednalo se o první turnaj této dvojice a od začátku dne předváděli přesvědčivé výkony. Vítězství měli jisté už před posledním zápasem. I to možná malinko mělo vliv na jejich poslední vystoupení. Turnaj sice vyhráli, ale neporažení nezůstali.

Jak je už zvykem, turnaj nabídl velkou spoustu vyrovnaných zápasů a o překvapení nebyla nouze. Už se těšíme na další podobný turnaj. 😊


Related Posts

Nezařazené

Letní tenisový tábor

Jedná se o příměstský tenisový tábor pro děti od 5 do 15 let. Děti následně budou rozděleny do skupin dle věku a výkonnosti. Datum konání: 24.7.2023 – 28.7.2023 Čas: 8:00 – 17:00 (ČERVENEC) 31.7.2023 – 4.8.2023 (SRPEN) Program: 8:00-8:30  příchod, předání dětí Více…

Nezařazené

Skládání haly

V sobotu 30.4.2022 od 9:00 se bude skládat hala. Jedná se již o tradiční společenskou událost. Bude to cca na 4 hodinky. Občerstvení zajištěno. 🙂 Pokud plánujete dojít, napište prosím sms na číslo 734148630, ať Více…

Nezařazené

Hrajeme za víkendovky

Od pondělí 21.3.2022 do konce halové sezony hrajeme za víkendové ceny. To znamená 320 pro členy a 360 pro ostatní. Rozhodly jsme se pro tento krok z důvodu, že nám v posledních dnech s vytápěním Více…