První otevřený turnaj v plážové kopané proběhl v našem areálu v Nové Vsi nedaleko Ivančic v neděli 4.8. Počasí vyšlo parádně a nic tedy nebránilo tomu, aby celý turnaj vypukl.

Sešly se čtyři týmy tvořeny minimálně z pěti hráčů. Hrálo se totiž 3+1 s možností střídání. V poli hráčů bylo velké množství místních, což byla příjemná změna oproti ostatním akcím.

Nakonec vítězná trofej zůstala v Nové Vsi, když celým turnajem prošel tým AGRO Nová Ves bez ztráty kytičky. Tým byl tvořen ze známých místních fotbalistů v čele s Davidem Viklickým, Filipem Smejkalem, Zdeňkem Novotným a Oldřichem Novotným. Důležitý článek v týmu tvořil Lukáš Gross. Dalo by se říct, že Lukáš celý tento kvalitní tým poskládal a zaslouženě tak společně oslavili titul.

Za vyzdvižení rozhodně stojí výkon Radka Sedláčka, který se stal poměrně suverénním způsobem nejlepším střelcem turnaje.


Related Posts

Nezařazené

Do 23.3.2020 máme zavřeno

Milí tenisoví nadšenci, vzhledem k novým opatřením vlády ze dne 15.3.2020 uzavíráme náš sportovní areál na dobu 16.3.-23.3. Děkujeme za pochopení a těšíme se ve zdraví naviděnou. 🙂🎾

Nezařazené

Náš areál zůstává nadále v provozu :)

Náš areál zůstává stále v provozu 😊 🎾 Je třeba však dbát zvýšené opatrnosti ve spojení s koronavirem. Prosíme tedy hráče, kteří mají jakékoli příznaky nemoci, jako je horečka, rýma, dušnost a kašel, aby se telefonicky omluvili a Více…