V sobotu 18.1.2020 se na našich antukových dvorcích uskutečnil turnaj v mužských dvouhrách. Dvanáct hráčů se porvalo o vítězství v turnaji a byla k vidění velká spousta vyrovnaných zápasů. Hrálo se klasicky ve třech čtyřčlenných skupinách, ze kterých se následně postupovalo do vyřazovacího pavouka.

Na čtvrtém místě se umístil Lukáš Rutar. Lukáš skvěle zvládl v základní části dvě zkrácené hry a do čtvrtfinálového zápasu šel ze druhého místa skupiny B. Ve čtvrtfinále bez větších problémů zvítězil nad domácím Filipem Grossem. V posledních dvou zápasech turnaje mu však docházely síly a už ani v jednom nedokázal zvítězit.

Třetí místo si doslova vydřel ivančický ranař Tomáš Krejčí. Tomáš absolvoval velice těžké a dlouhé zápasy v rámci základní skupiny. Podlehl sice ve zkrácené hře Lukáši Rutarovi, ale i tak mu to stačilo na postup z prvního místa skupiny B. Ve čtvrtfinále narazil na Michala Kellnera, který nedal svou kůži lacino. Nervy-drásající čtvrtfinále došlo až do zkrácené hry, ve které zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem dvou míčků Tomáš. V semifinále Tomáš nestačil na Marka Šulera a nezbývalo mu nic jiného než zmobilizovat zbytky sil a zkusit se porvat o třetí místo. V zápase o třetí místo šla vidět velká únava na obou stranách kurtu. Však během celého turnaje na kurtu strávili oba aktéři spoustu času. Tomáš dokázal oplatit Lukášovi porážku ze základní skupiny a zvítězil 6:3.

Titul vicemistra si z Nové Vsi odvezl Marek Šuler. Marek celý den vsázel na velice útočnou hrou a tato taktika se mu vyplatila. V základní skupině zaznamenal pouze jednu prohru, což mu zajistilo postup do čtvrtfinále z druhého místa skupiny A. Ve čtvrtfinále chytrou hrou dokázal porazit 6:3 výborně hrajícího Libora Kunického. V semifinále narazil na Tomáše Krejčího, který se prezentuje dost podobným stylem hry. Marek porazil Tomáše 6:3 a zajistil si tak svoji finálovou účast. Ve finále však nestačil na Tomáše Kůry.

Jediným neporaženým hráčem se stal Tomáš Kůra, který procházel celým turnajem až podezřele hladce. Vždyť v základní skupině bylo jeho nejtěsnější vítězství 6:3. Ve čtvrtfinále si snadno poradil s Pavlem Psotem. V semifinále nedovolil Lukáši Rutarovi ani jeden game. Ve finále to bylo o něco vyrovnanější, ale i přes to zvítězil Tomáš 6:2.

 


Related Posts

Nezařazené

Opatření pro PES 4

Sice je náš areál i nadále v provozu, avšak je třeba dodržovat nařízení týkající se čtvrtého stupně PSA. Ty nejvýznamnější naleznete na obrázku pod tímto příspěvkem. Je třeba brát zřetel zejména na uzavření vnitřních prostor, Více…

Nezařazené

Máme stále otevřeno!

Díky vyjádření Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje může být náš areál nadále v provozu. Krajská hygienická stanice definuje přetlakové haly jako venkovní sportoviště. Celou zprávu si můžete přečíst na následujícím odkazu. http://www.cuscz.cz/files/2832M2I.pdf

Nezařazené

OTEVŘENO – od čtvrtka 3.12.2020

Od čtvrtka 3.12.2020 máme otevřeno. Je však zapotřebí dodržovat nařízení vlády, mezi které patří nošení roušek i u sportovní činnosti a nevyužívání sprch. Těšíme se na vaši návštěvu. 🙂