Ano čtete správně. V sobotu 25.1. se na antukových kurtech v Nové Vsi uskutečnila týmová soutěž mezi hráčkami z Moravského Krumlova a Kralic nad Oslavou. Nastoupilo proti sobě 8 hráček z každého týmu a změřily své síly prostřednictvím čtyřher.

V rámci turnaje se tedy odehrálo celkem 16 zápasů. Tým, který chtěl pomýšlet na zisk nádherné trofeje, musel zvítězit alespoň v osmi zápasech a doufat v lepší bilanci gamů.

Hráčky si nedarovaly nic zadarmo a byla k vidění velká spousta napínavých zápasů. Za vyzdvižení rozhodně stojí výkon čtrnáctileté Terky Sedláčkové, která reprezentovala Kralice. V rámci svého účinkování v této týmové soutěži vyhrála se svou parťačkou tři ze čtyř zápasů. Terka nestačila pouze na neporaženou dvojici v barvách Moravského Krumlova. Neporaženou dvojicí se stala Martina Formanová a Ilona Grossová, které celý den předváděly kvalitní výkony a měly tak lví podíl na celkovém vítězství Moravského Krumlova.

Z celkového vítězství se, jak jsem již prozradil, radovaly hráčky z Moravského Krumlova, když zvítězily poměrem 10:6. Vítězný tým byl ve složení Martina Formanová, Ilona Grossová, Anna Marie Kocandová, Šárka Kocandová, Michaela Pokorná, Ella Řeřuchová, Světlana Stixová, Hana Široká.


Related Posts

Nezařazené

Do 23.3.2020 máme zavřeno

Milí tenisoví nadšenci, vzhledem k novým opatřením vlády ze dne 15.3.2020 uzavíráme náš sportovní areál na dobu 16.3.-23.3. Děkujeme za pochopení a těšíme se ve zdraví naviděnou. 🙂🎾

Nezařazené

Náš areál zůstává nadále v provozu :)

Náš areál zůstává stále v provozu 😊 🎾 Je třeba však dbát zvýšené opatrnosti ve spojení s koronavirem. Prosíme tedy hráče, kteří mají jakékoli příznaky nemoci, jako je horečka, rýma, dušnost a kašel, aby se telefonicky omluvili a Více…