Sobotní odpoledne 25.1. vystřídaly ženské dvouhry týmovou soutěž žen. Sešlo se pouze šest hráček, ale o to zajímavější to bylo. Systém turnaje byl zvolen ten nejspravedlivější. Utkala se totiž každá hráčka proti každé hráčce.
Teď již k samotnému turnaji. Na krásném třetím místě se umístila výborně hrající Adéla Formanová. Adéla v posledním zápase porazila Kláru Štěpánovou 6:4 a tím si zajistila krásné třetí místo. Pro Kláru měla tato porážka velice hořkou chuť. Klára totiž hned v prvním zápase dokázala porazit svou sestru Báru, čímž se zařadila mezi žhavé kandidátky na celkové vítězství, kde zůstala až do posledního míčku posledního zápasu. Prohrou v posledním zápase nepřišla pouze o celkové vítězství v turnaji, ale i o pódiové umístění.
Na druhém místě se umístila Iveta Slajková. Iveta se rozhodně postarala o překvapení turnaje Dokázala zvítězit ve třech zápasech, což jí zajistilo druhé místo. Shodně po třech vítězstvích měla i Adéla s Klárou, ty však měly hroší vzájemné zápasy.
Celkovou vítězkou se stala Sabina Slavíková. Sabča nedokázala porazit pouze Kláru Štěpánovou a mohla se tak radovat z dalšího triumfu.


Related Posts

Nezařazené

Do 23.3.2020 máme zavřeno

Milí tenisoví nadšenci, vzhledem k novým opatřením vlády ze dne 15.3.2020 uzavíráme náš sportovní areál na dobu 16.3.-23.3. Děkujeme za pochopení a těšíme se ve zdraví naviděnou. 🙂🎾

Nezařazené

Náš areál zůstává nadále v provozu :)

Náš areál zůstává stále v provozu 😊 🎾 Je třeba však dbát zvýšené opatrnosti ve spojení s koronavirem. Prosíme tedy hráče, kteří mají jakékoli příznaky nemoci, jako je horečka, rýma, dušnost a kašel, aby se telefonicky omluvili a Více…