Sobota 1.2.2020 se nesla ve znamení mužské dvouhry. Dvanáct hráčů se klasicky rozdělilo do třech skupin, ze kterých se postupovalo do vyřazovacího pavouka.

Na třetím místě se umístil Ivančický matador Petr Raus. Pěťa bez větších problémů postoupil do čtvrtfinále z prvního místa skupiny B. Ve čtvrtfinále narazil na Tomáše Hrabovského, jehož herní výkony měly stoupající tendenci. Do čtvrtfinále se dostal výhrou nad Janem Muchou. Tomáš proti Petrovi vedl už 4:1. Petr se však nehodlal vzdát. Zápas dospěl do zkrácené hry, ve které Petr Raus prokázal pevnější nervy a utkání převrátil na svou stranu. V semifinále Petr podlehl 4:6 Luďkovi Sitařovi. V zápase o třetí místo se s Petrem utkal jeho velký rival a tím nebyl nikdo jiný než Vlasta Vespalec. Vlasta měl v tomto zápase spoustu příležitostí na to utkání ukončit. Bohužel pro něj se to nepovedlo a zaznamenal porážku 5:7.

Svou premiérovou účast na našem turnaji dokázal přetavit na stříbro Luděk Sitař. Luděk postoupil z prvního místa skupiny C. Ve čtvrtfinále si poradil se zkušeným Ladislavem Kollnerem. V semifinále Luďek porazil 6:4 Petra Rause. Ve finále se utkal s velezkušeným Františkem Pelikánem, na kterého již nestačil a podlehl mu 1:6.

Triumf si domů odvezl František Pelikán. František procházel celým turnajem jako nůž horkým máslem. Zvítězil ve skupině A, ve čtvrtfinále porazil domácího Aleše Grossa, v semifinále Vlasty Vespalce a ve finále nedovolil ani game Luďkovi Sitařovi.


Related Posts

Nezařazené

Do 23.3.2020 máme zavřeno

Milí tenisoví nadšenci, vzhledem k novým opatřením vlády ze dne 15.3.2020 uzavíráme náš sportovní areál na dobu 16.3.-23.3. Děkujeme za pochopení a těšíme se ve zdraví naviděnou. 🙂🎾

Nezařazené

Náš areál zůstává nadále v provozu :)

Náš areál zůstává stále v provozu 😊 🎾 Je třeba však dbát zvýšené opatrnosti ve spojení s koronavirem. Prosíme tedy hráče, kteří mají jakékoli příznaky nemoci, jako je horečka, rýma, dušnost a kašel, aby se telefonicky omluvili a Více…